Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

publikované: 20.12.2016

Radosť urobili malé veľkým i veľké malým

Radosť urobili malé veľkým i veľké malým

Pohľad do kalendára jasne prezrádza, že rok 2016 je na konci s dychom. Aj basketbalové tímy Good Angels Košice sa s ním pomaly lúčia a tesne pred jeho záverom už stihnú len darčekové nádielky.

Z pohľadu „žlto-modrých“ mládežníckych kolektívov sa v pozícii darcov ocitli kadetky Young Angels. Tie síce na domácom turnaji v rámci Európskej dievčenskej basketbalovej ligy síce na medailové priečky nedosiahli, no svojimi výkonmi urobili radosť tak ich najvernejším priaznivcom – rodičom –, ako aj celému klubu.

Vianočnej nálade podľahli i „veľké“ hráčky z tímu Good Angels Košice a vydali sa navštíviť deti, ktoré aj v tomto období zvádzajú boj o to najcennejšie. Anka Jurčenková, Barča Bálintová, Bea Janoščíková a Denisa Blanárová stretli na onkologickom oddelení Detskej fakultnej nemocnice v Košiciach skutočných malých veľkých bojovníkov, ktorých za statočnosť odmenili (pred)vianočnými darčekmi.

Definitívnu rozlúčku so starým rokom spravia „žlto-modré“ v dnešnej predohrávke 14. extraligového kola, v ktorej o 18.00 hodine v Angels aréne privítajú nováčika súťaže z Nitry.

Fotogaléria