
Výška: 185 cm
Post: center
Ročník: 26.6.2003
Miesto nar.: Lewisville, TX (USA)
Krajina:
| Spolu | Sezóna: 2026/2027 | Na zápas |
|---|---|---|
| 8 | počet odohratých zápasov | 8 |
| 215 | odohraný čas | 26.88 |
| 49/87 | streľba za 2 body | 56.32% |
| 0/7 | streľba za 3 body | 0.00% |
| 32/47 | trestné hody | 68.09% |
| 130 | celkové body | 16.25 |
| 37 | fauly na hráčku | 4.63 |
| 17 | doskočené lopty v útoku | 2.13 |
| 52 | doskočené lopty v obrane | 6.50 |
| 19 | získané lopty | 2.38 |
| 25 | asistencie | 3.13 |
| 3 | zblokované strely | 0.38 |
| 26 | stratené lopty | 3.25 |
| 21 | fauly spôsobené hráčkou | 2.63 |
| Spolu | Extraligová kariéra | Na zápas |
|---|---|---|
| 8 | počet odohratých zápasov | 8 |
| 215 | odohraný čas | 26.88 |
| 49/87 | streľba za 2 body | 56.32% |
| 0/7 | streľba za 3 body | 0.00% |
| 32/47 | trestné hody | 68.09% |
| 130 | celkové body | 16.25 |
| 37 | fauly na hráčku | 4.63 |
| 17 | doskočené lopty v útoku | 2.13 |
| 52 | doskočené lopty v obrane | 6.50 |
| 19 | získané lopty | 2.38 |
| 25 | asistencie | 3.13 |
| 3 | zblokované strely | 0.38 |
| 26 | stratené lopty | 3.25 |
| 21 | fauly spôsobené hráčkou | 2.63 |
| Dátum | Súper | Výsledok | Čas | Sk | S2 | S3 | Th | B | F+ | Du | Do | Zl | A | Bs | Sl | F- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spolu | 215(8) | 0/0 | 49/87 | 0/7 | 32/47 | 130 | 37 | 17 | 52 | 19 | 25 | 3 | 26 | 21 | ||
| Priemer | 26.9 | 0.00% | 56.32% | 0.00% | 68.09% | 16.3 | 4.6 | 2.1 | 6.5 | 2.4 | 3.1 | 0.4 | 3.3 | 2.6 | ||
| 26.9.2026 | ŠBK Šamorín | 58:84 | 23 | 0/0 | 8/12 | 0/1 | 6/6 | 22 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 3.10.2026 | BK Klokani Ivanka pri Dunaji | 106:76 | 25 | 0/0 | 10/14 | 0/0 | 3/4 | 23 | 7 | 2 | 6 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 |
| 8.10.2026 | WBC SLOVAN Bratislava | 53:64 | 31 | 0/0 | 3/10 | 0/0 | 2/6 | 8 | 4 | 3 | 8 | 5 | 4 | 1 | 4 | 3 |
| 10.10.2026 | Basketbal Trenčín | 84:66 | 23 | 0/0 | 7/11 | 0/0 | 6/11 | 20 | 7 | 1 | 11 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 |
| 18.10.2026 | BK ŠK UMB Slávia Banská Bystrica | 67:53 | 28 | 0/0 | 5/10 | 0/5 | 3/3 | 13 | 2 | 4 | 5 | 2 | 6 | 0 | 2 | 1 |
| 21.10.2026 | Piešťanské Čajky | 60:61 | 33 | 0/0 | 7/13 | 0/0 | 0/0 | 14 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 0 | 3 | 3 |
| 24.10.2026 | CBK Košice | 93:60 | 20 | 0/0 | 4/6 | 0/1 | 7/9 | 15 | 5 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1 | 5 | 4 |
| 31.10.2026 | MBK Ružomberok | 73:68 | 32 | 0/0 | 5/11 | 0/0 | 5/8 | 15 | 6 | 1 | 7 | 1 | 2 | 0 | 3 | 4 |
Výsledok - naše skóre je označené tučne, Čas - odohraný čas, Sk - streľba spod koša, S2 - streľba za 2 body, S3 - streľba za 3 body, Th - trestné hody, B - celkové body, F+ - fauly na hráčku, Du - doskočené lopty v útoku, Do - doskočené lopty v obrane, Zl - získané lopty, A - asistencie, Bs - zblokované strely, Sl - stratené lopty, F- - fauly spôsobené hráčkou
Good Angels Košice
Werferova 3
040 01 Košice
Slovensko
e-Mail: info(at)goodangelskosice.eu