
Výška: 172 cm
Post: point guard
Ročník: 1.5.2000
Miesto nar.: Košice
Krajina:
| Spolu | Sezóna: 2026/2027 | Na zápas |
|---|---|---|
| 8 | počet odohratých zápasov | 8 |
| 192 | odohraný čas | 24.00 |
| 11/29 | streľba za 2 body | 37.93% |
| 12/31 | streľba za 3 body | 38.71% |
| 4/5 | trestné hody | 80.00% |
| 62 | celkové body | 7.75 |
| 9 | fauly na hráčku | 1.13 |
| 5 | doskočené lopty v útoku | 0.63 |
| 22 | doskočené lopty v obrane | 2.75 |
| 10 | získané lopty | 1.25 |
| 17 | asistencie | 2.13 |
| 1 | zblokované strely | 0.13 |
| 11 | stratené lopty | 1.38 |
| 11 | fauly spôsobené hráčkou | 1.38 |
| Spolu | Extraligová kariéra | Na zápas |
|---|---|---|
| 60 | počet odohratých zápasov | 60 |
| 1245 | odohraný čas | 20.75 |
| 61/183 | streľba za 2 body | 33.33% |
| 42/148 | streľba za 3 body | 28.38% |
| 30/40 | trestné hody | 75.00% |
| 278 | celkové body | 4.63 |
| 64 | fauly na hráčku | 1.07 |
| 29 | doskočené lopty v útoku | 0.48 |
| 102 | doskočené lopty v obrane | 1.70 |
| 85 | získané lopty | 1.42 |
| 179 | asistencie | 2.98 |
| 11 | zblokované strely | 0.18 |
| 150 | stratené lopty | 2.50 |
| 134 | fauly spôsobené hráčkou | 2.23 |
| S | Klub | Z | Čas | Sk | S2 | S3 | Th | B | F+ | Du | Do | Zl | A | Bs | Sl | F- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spolu | 60 | 1245 | 0/0 | 61/183 | 42/148 | 30/40 | 278 | 64 | 29 | 102 | 85 | 179 | 11 | 150 | 134 | |
| Priemer | 60 | 20.75 | 0.00% | 33.33% | 28.38% | 75.00% | 4.63 | 1.07 | 0.48 | 1.70 | 1.42 | 2.98 | 0.18 | 2.50 | 2.23 | |
| 20/21 | Young Angels Košice | 24 | 542 | 0/0 | 30/89 | 23/69 | 13/19 | 142 | 26 | 15 | 39 | 45 | 102 | 6 | 72 | 65 |
| 21/22 | Young Angels Košice | 28 | 511 | 0/0 | 20/65 | 7/48 | 13/16 | 74 | 29 | 9 | 41 | 30 | 60 | 4 | 67 | 58 |
| 26/27 | Young Angels Košice | 8 | 192 | 0/0 | 11/29 | 12/31 | 4/5 | 62 | 9 | 5 | 22 | 10 | 17 | 1 | 11 | 11 |
Výsledok - naše skóre je označené tučne, Čas - odohraný čas, Sk - streľba spod koša, S2 - streľba za 2 body, S3 - streľba za 3 body, Th - trestné hody, B - celkové body, F+ - fauly na hráčku, Du - doskočené lopty v útoku, Do - doskočené lopty v obrane, Zl - získané lopty, A - asistencie, Bs - zblokované strely, Sl - stratené lopty, F- - fauly spôsobené hráčkou
Good Angels Košice
Werferova 3
040 01 Košice
Slovensko
e-Mail: info(at)goodangelskosice.eu